Bazar

hry

Ide o titul, ktorý nie je možné ľahko zaradiť do jedného špecifického žánru. Hra totiž kombinuje akčné - adventúrné súboje s momentmi a k tomu dôjde i na tiché lezenie temnými kútmi. Základom tohto titulu je však prekvapivý príbeh spoločenského vydedenca menom Trane, ktorý svojimi umeleckými grafitmi pokrýva celé politicky neslobodné mesto New Radius.

Situácia sa však postupne zmení. Z obyčajného sprejera sa neskôr stane vodca ľudí rovnakého politického názoru, čo časom vyústi na revolúciu. Hráč sa v koži Tranea dostane do rady situácií vyžadujúce pohotové reakcie, rýchle reflexy, ale aj presnú ruku pri kreslení politicky provokatívnych "tagov". Dôjde však i na nebezpečné miesta plné nebezpečných nepriateľov.

cena 559.sk

 Nová generácia najlepšej akčnej hry na PC. Nové postavy, nové herné modifikácie, nové mapy, možnosť ovládať pozemné, letecké a vesmírne bojové vozidlá.

cena 350.sk;; http://www.youtube.com/watch?v=7o8DBvVioW0
 
 
 Zápletka hry sa ako inak drží aspoň ako tak s filmom. Na Zem zaútočia zlí roboti Decepticoni a na opačnej strane barikády stoja Autoboti, ktorí sa snažia pozemšťanov zachrániť. V zhruba v 5 misiách za každú znepriatelenú stranu s niekoľkými podmisiami sa bude rozbíjať železo kolosov, ale nečakajte dlhú zábavu. Prejde sotva zopár hodín (cca 4), DVD sa nestihne ani poriadne zohriať a je tu koniec.
cena 525 sk
Need for Speed sa vracia a je lepšia ako predtým v strhajúcom pokračovaní tejto úspešnej série Need for Speed: Hot Pursuit 2 sa znovu stanete vodičom najlepších a najrýchlejších áut značiek Ferrari, Porsche alebo Lamborghini. Pretekajte pod otvoreným nebom v rozmanitom prostredí (prašné cesty, vodopády, prejazdi riek...) v prírodných podmienkach. 12 úrovní dokonale preverí Vaše závodné schopnosti. Hru oživuje možnosť jazdy so spolujazdcom. Zvýšila sa i inteligencia protivníkov a polície, ktorí Vám budú všemožne komplikovať cestu.
cena 384 sk

Hra sa vyznačuje množstvom tratí, úžasnou hrateľnosťou, množstvom skutočných pretekárov, ale
predovšetkým fantastickou grafikou s doposiaľ nevídanou detailnosťou a plynulosťou.I
 
cena 100.sk